Bohaterowie

/ x /

bohaterowie według @crystalsfable


Stella „Candy” Kane
Amerykańska piosenkarka, która podbiła serca ludzi na całym świecie swoim anielskim głosem i niezwykłą skromnością. Ceni szczerość, ale jest zmuszona udawać związek z Harrym, by poprawić swoją spadającą pozycję w show-biznesie. Źle się czuje, że okłamuje cały świat i swoich najbliższych. Ma długie blond włosy, niebieskie oczy, ubiera się tak, aby czuć się swobodnie.


Harry Styles
Jeden z pięciu chłopców tworzących zespół One Direction. Niepoprawny kobieciarz. Nudysta w pełnym wymiarze czasu. Wieczny optymista, który myśli, że dzięki najsławniejszym lokom w całej Anglii, może wszystko. Trzy słowa, które go opisują? Bezczelny, kręcony i... bezczelny.


Louis Tomlinson
Najstarszy i zarazem- najbardziej dziecinny z całej, wesołej paczki. Uwielbia robić żarty i planować intrygi, ale często też kończą się kłopotami. Od chłopaków ciągle słyszy: „Louis, w co ty nas znowu pakujesz?”, po czym zaraz znajdą się w tarapatach, których nawet scenarzyści nie przewidzą. Ma hodowlę marchwi  na balkonie.


Zayn Malik
Dosyć próżny, zakochany we własnej osobie, muzułmanin. Przygotowanie do wyjścia zajmuje mu więcej czasu niż niejednej pannie. Jego największa słabość to  lustro i często fakt ten wykorzystują jego przyjaciele, by zrobić mu żarty.


Niall Horan
Najpierw go usłyszysz, potem zobaczysz- zawsze! Każde jedzenie, pozostawione bez opieki, które znajdzie się w zasięgu jego wzroku dostaje bilet tylko w jedną stronę- stronę żołądka blondyna. Wszyscy są zgodni, że to czarna dziura. Jego znaki rozpoznawcze to zarażający wszystkich naokoło śmiech oraz puchaty kapelusz w czterolistne koniczynki.


Liam Payne
Najbardziej na świecie boi się łyżek, więc wszystkie posiłki, nawet zupy spożywa... widelcem. Najspokojniejszy z całej grupy chłopaków, często im matkuje, ale nazywany „Daddy”.


Evelyn Milder
Menedżerka Stelli, która zna się na swojej pracy jak mało kto. Wyznaczone cele osiąga bardzo szybko. Nie cofnie się przed żadnym pomysłem, a są one czasami bardzo niekonwencjonalne. Jest bardzo wpływowa.


Jane Cantwell
Przyjaciółka Stelli z dzieciństwa, z którą potem odnowiły kontakt. Wyjechała do Francji, by studiować. Interesuje się modą i charakteryzacją. Ma długie włosy w kolorze brąz oraz oczy w tym samym odcieniu.


Marc Stratford
Agent nieruchomości oraz tancerz, który wystąpił kiedyś w teledysku Stelli. Przyjaźni się z Candy i wspiera w każdej decyzji. Zawsze da dobą radę.


Oliviero Coletti
Młody włoski fotograf, któremu spodobała się Stella, więc zaproponował jej spotkanie i sesję zdjęciową, czego kategorycznie zabronił jej Louis.


Austin Mills
Prezenter radiowy z obsesją na punkcie Stelli. Ubiegał się do szantażu w stosunku do niej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Jakim cudem tu jesteś?
Ale wiesz, nic nie dzieje się przypadkiem :)