Spam

/ x /
Możecie tutaj zostawić reklamy swoich blogów. 
Nie pod rozdziałami. Tylko tutaj na to pozwalam.
Śmiało! :)

6 komentarzy:

 1. Veronica, Price i Vivian to trzy - różniące się od siebie - przyjaciółki, które mieszkają w centrum Londynu. Obie uczęszczają do jednego z najlepszych liceum. Normalne dziewczyny z problemami, starające się poradzić sobie w życiu.

  Co jeśli mają "drugą twarz"? Charlotte, Persephone i Lucy tworzą zespół, "Different Girls", który podbił serca miliony ludzi. Każdy zna choćby jedną piosenkę dziewczyn. Na scenie wyglądają inaczej; mają peruki, inny makijaż i najważniejsze: maski. Dzięki nim mogą się cieszyć normalnym życiem. Zadziwiające co mogą zdziałać zwykłe maski...

  Co się stanie, gdy spotkają zespół One Direction? Jakie zmiany ich czekają? Miłość, zdrada, kłamstwa, sława - czy to właśnie je czeka? Nowe, trudne do podjęcia decyzje, dylematy. To ich życie? Dowiecie się tego, czytając "Wszyscy są legendami. Wiecznie młodzi i piękni.".

  OdpowiedzUsuń
 2. ONA MUSI BYĆ Z HARRYM !!!! NO BO ONI DO SIEBIE PASUJĄ ONA NIE MOŻE BYĆ Z LOUISEM NO BO.... NO BO NIE NO NIE WYOBRAŻAM SOBIE TEGO ...PROSZĘ NIECH SIĘ COŚ STANIE I NIECH ZROZUMIE ŻE JEST CIOTĄ I ŻE JĄ KOCHA I NA GO TEŻ DALEJ KOCHA I BĘDĄ ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE ...MOŻE BYĆ TAK ŻE HARRY ZOBACZY STELLĘ Z INNYM KOLESIEM JAK SIĘ PRZYTULAJĄ (DLA NIEJ TO BĘDZIE PRZYJACIEL) I HARRY TO ZAUWAŻY I BĘDZIE ZAZDROSNY ONA ZAUWAŻA ŻE HARRY SIĘ INACZEJ ZACHOWUJE W STOSUNKU DO NIEJ I CHCE Z NIM POGADAĆ I WTEDY HARRY JEJ MÓWI ŻE JĄ BARDZO KOCHA ....I BĘDĄ RAZEM TAKI MOŻE BYĆ KONIEC :) I PAMIĘTAJ STELL NIE MOŻE BYĆ Z LOU !! TYLKO Z HAZZĄ

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona piękna kobieta z problemami i tajemnicami
  On przystojny prezes - pieniądze , sława , kobieta - czego można więcej ? a jednak czegoś mu brakuje a szczególnie kogoś.
  Jedna noc , alkohol , pożądanie , tajemnice , nienawiść >>>> http://doublexfacex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam Cię zaprosić do pewnego projektu, który niedawno stworzyłam "Stwórzmy coś wspólnego". Jeżeli masz czas, ochotę i trochę pomysłów oraz lubisz współpracę z innymi ludźmi to serdecznie Cię zapraszam :) Poszukuje 14 osób, które wspólnie ze mną stworzyłyby wspólną książkę. Więcej informacji tutaj: http://stworzmy-cos-wspolnego-scw.blogspot.com/
  Serdecznie Cię zapraszam i całuje mocno, Zaczarowana :*

  OdpowiedzUsuń
 5. NIE STAWIAM NA NUDNE OPISY!!!
  I Phoebe także!
  Phoebe nie lubi nudnych opisów, być może dlatego nie przeczytała większości lektur szkolnych...
  Phoebe sama siebie określa słowami wredna, sarkastyczna... chcesz poznać więcej? Jak by ujęła to sama Phoebe: "W takim razie zapie*rzaj na tego bloga!"
  CHEEKY - czyli opowiadanie o bezczlnej głównej bohaterce, jak i również bezczelnych innych ludziach...
  A co się dzieje, kiedy spotykają się bezczelna dziewczyna i bezczelny chłopak (a jakiż to? Malik, Styles, a może jeszcze ktoś inny...)?

  http://cheeky--fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections
  ZWIASTUN: klik

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Jakim cudem tu jesteś?
Ale wiesz, nic nie dzieje się przypadkiem :)